Telefono eta helbideak

IzenaTelefonoaHelbide elektronikoa
Zumaiako Udala 943865025 idazkaria@zumaia.eus
Udaleko Hirigintza Saila 943865033 hirigintza@zumaia.eus
Udaleko Kontuhartzailetza 943865169 kontu@zumaia.eus
Euskara Zerbitzuak 943865025 euskara@zumaia.eus
Udaltzaingoa 943143232 udaltzaingoa@zumaia.eus
Alondegia kultur etxea 943861056 kulturetxea@zumaia.eus
Turismo bulegoa 943143396 turismo@zumaia.eus
Gizarte zerbitzuak (Branka) 943862200 gizartelangilea@zumaia.eus
San Juan egoitza 943861273 kabiazumaia@gipuzkoa.eus
Musika Patronatua 943861183 mueszu@hotmail.com
Lubaki kiroldegia 943862021 administraria@lubaki.eus
Itsas kiroldegia 943143088
Bake epaitegia 943860067
Gaztegunea 688612940 gaztegunezumaia@gmail.com

Ludoteka

943143264

ludoteka@zumaia.eus

 

Alkatearekin, zinegotziekin eta oposizioko kideekin harremanetan jartzeko:

Udal Gobernuko kideak (EH Bildu):

IzenaSaila/arduraHelbide elektronikoa
Iñaki Ostolaza

Alkatea

Hirigintza, ingurumena, zerbitzuak eta auzoak

alkatea@zumaia.eus
Alex Oliden Tokiko garapena, ekonomia sustapena eta turismoa aoliden@zumaia.eus
Arantxa Gajate Ogasuna agajate@zumaia.eus
Asier Arakistain Pertsonala aarakistain@zumaia.eus
Maddi Aldalur Euskara eta hezkuntza maldalur@zumaia.eus
Arritxu Iribar Kirolak airibar@zumaia.eus
Marina Bidasoro Kultura mbidasoro@zumaia.eus
Jose Mari Azkue Gizarte Zerbitzuak jazkue@zumaia.eus
Maider Alberdi Berdintasuna, gazteria, aniztasuna eta parte hartzea malberdi@zumaia.eus

 

EAJren udal taldearekin harremanetan jartzeko:

  • eaj@zumaia.eus
  • 943111117 (deiak eta Whatsapp mezuak)

PSE-EEren udal taldearekin harremanetan jartzeko:

  • arritxu-maranon@socialistas-guipuzcoanos.com

 

Whatsapp bidezko zerbitzua:

Kexak, ekarpenak eta bestelakoak bidaltzeko zerbitzua da: 688 84 44 00

Ez da larrialdietarako zerbitzua (hala bada, kasuaren arabera, deitu 112ra edo Udaltzaingora), ezta tramite eta eskaera ofizialak egiteko ere.