Comisiones Informativas

El Ayuntamiento de Zumaia está constituida por siete Comisiones Informativas.

 

1. LURRALDE ANTOLAMENDUA (Hirigintza, Ingurumena, Zerbitzuak eta Auzoak)

 

Batzordeburua

Iñaki Ostolaza (EH Bildu)

 

Batzordekideak

Marina Bidasoro (EH Bildu)

Alex Oliden (EH Bildu)

Oier Korta (EAJ)

Aitziber Odriozola (EAJ)

Arritxu Marañon (PSE)

 

Ordezkoak

Asier Arakistain (EH Bildu)

Marikruz Alvarez (EAJ)

 

2. TOKIKO GARAPENA, EKONOMIA SUSTAPENA ETA TURISMOA

Batzordeburua

Alex Oliden (EH Bildu)

 

Batzordekideak

Asier Arakistain (EH Bildu)

Maider Alberdi (EH Bildu)

Iker Mardaras (EAJ)

Aitziber Odriozola (EAJ)

Arritxu Marañon (PSE)

 

        Ordezkoak

Jose Mari Azkue (EH Bildu)

Marikruz Alvarez (EAJ)

 

3. OGASUNA

Batzordeburua

Arantza Gajate (EH Bildu)

 

Batzordekideak

Iñaki Ostolaza (EH Bildu)

Asier Arakistain (EH Bildu)

Iker Mardaras (EAJ)

Marikruz Alvarez (EAJ)

Arritxu Marañon (PSE)

 

        Ordezkoak

Alex Oliden (EH Bildu)

Oier Korta (EAJ)

 

4. PERTSONALA

Batzordeburua

Asier Arakistain (EH Bildu)

 

Batzordekideak

Arantza Gajate (EH Bildu)

Iñaki Ostolaza (EH Bildu)

Iker Mardaras (EAJ)

Marikruz Alvarez (EAJ)

Arritxu Marañon (PSE)

 

Ordezkoak

Marina Bidasoro (EH Bildu)

Oier Korta (EAJ)

 

5. EUSKARA ETA HEZKUNTZA

Batzordeburua

Maddi Aldalur (EH Bildu)

 

Batzordekideak

Arritxu Iribar (EH Bildu)

Alex Oliden (EH Bildu)

Ainhoa Illarramendi (EAJ)

Kristina Vicente (EAJ)

Arritxu Marañon (PSE)

 

Ordezkoak

Maider Alberdi (EH Bildu)

Gotzon Enbil (EAJ)


 

 6. KIROLAK

Batzordeburua

Arritxu Iribar (EH Bildu)

 

Batzordekideak

Iñaki Ostolaza (EH Bildu)

Maider Alberdi (EH Bildu)

Oier Korta (EAJ)

Gotzon Enbil (EAJ)

Arritxu Marañon (PSE)

 

Ordezkoak

Maddi Aldalur (EH Bildu)

Marikruz Alvarez (EAJ)

 

 

7. KULTURA

Batzordeburua

Marina Bidasoro (EH Bildu)

 

Batzordekideak

Jose Mari Azkue (EH Bildu)

Maider Alberdi (EH Bildu)

Ainhoa Illarramendi (EAJ)

Aitziber Odriozola (EAJ)

Arritxu Marañon (PSE)

 

Ordezkoak

Arantza Gajate (EH Bildu)

Oier Korta (EAJ)

 

 

8. GIZARTE ZERBITZUAK

Batzordeburua

jose Mari Azkue (EH Bildu)

 

Batzordekideak

Alex Oliden (EH Bildu)

Marina Bidasoro (EH Bildu)

Oier Korta (EAJ)

Kristina Vicente (EAJ)

Arritxu Marañon (PSE)

 

Ordezkoak

Iñaki Ostolaza (EH Bildu)

Marikruz Alvarez (EAJ)

 

 

9. BERDINTASUNA, GAZTERIA, ANIZTASUNA ETA PARTE HARTZEA

Batzordeburua

Maider Alberdi (EH Bildu)

 

Batzordekideak

Maddi Aldalur (EH Bildu)

Jose Mari Azkue (EH Bildu)

Kristina Vicente (EAJ)

Ainhoa Illarramendi (EAJ)

Arritxu Marañon (PSE)

 

Ordezkoak

Arritxu Iribar (EH Bildu)

Aitziber Odriozola (EAJ)

 

 

10. KONTUEN BATZORDE BEREZIA

Batzordeburua

Arantza Gajate (EH Bildu)

 

Batzordekideak

Iñaki Ostolaza (EH Bildu)

Asier Arakistain (EH Bildu)

Iker Mardaras (EAJ)

Marikruz Alvarez (EAJ)

Arritxu Marañon (PSE)

 

Ordezkoak

Alex Oliden (EH Bildu)

Oier Korta (EAJ)